Hurbanova 542, Senica 0949219794 smsoft@smsoft.sk Pon - Pia : 08:30 - 16:30

Mobiola MB800 Dual SIM

Cena s DPH: 39 €

Mobiola MB800 predstavuje príjemný a jednoduchý tlačidlový telefón v zaujímavom retro dizajne. Medzi jeho hlavné prednosti patrí veľký a ľahko čitateľný displej, ľahko ovládateľná a prehľadná klávesnica a sympatická výdrž na jedno nabitie. Nechýba ani SOS tlačidlo, fotoaparát, budík, LED svietidlo a Bluetooth konektivita. Nabíjanie je jednoduché vďaka praktickej stolný nabíjačke. Mobiola MB800 je obľúbenou voľbou pre seniorov aj všetkých tých, ktorí hľadajú kvalitné a jednoduchý telefón v klasickom prevedení za priaznivú cenu. Telefón je plne lokalizovaný do českého aj slovenského jazyka. Technické parametre Displej Uhlopriečka: 2,4" Technológia: TFT Rozlíšenie: 240 x 320, QVGA Pamäť pamäť RAM: 32 + 32 MB pamäť pre kontakty: 250 + SIM pamäť pre SMS: 100 + SIM slot pre pamäťovú kartu microSD (až 16 GB) Fotoaparát - 0,3 MPx SIM Typ SIM: Micro, Nano Počet SIM: 2 - DualSim Podporované siete 2G: 850/900/1800/1900 MHz Konektivita 3,5 mm Jack Micro USB Bluetooth verzie 3.0 Funkcie SOS tlačidlo LED svietidlo budík kalendár kalkulačka audio a video prehrávač rádio FM Batéria Kapacita: 1000 mAh Rozmery a hmotnosť Rozmery: 134 x 67,5 x 15 mm Hmotnosť: 111 g Farba: čierny

Hodnotenie:

>> POČÍTAČE

Predaj a servis kancelárskej a výpočtovej techniky v našej predajni alebo v našom eShope. Príslušenstvo k počítačom a spotrebný materiál. Montáž a údržba počítačových sietí.

 

 

>> SATELITY

Predaj a montáž satelitnej techniky, predaj produktov Skylink, DIGI Slovakia, Antik.

>> POKLADNICE


Predaj a servis registračných pokladníc a tlačiarní. Software pre predajne a reštaurácie SMsklad s výstupom na fiškálnu tlačiareň

 

 

>> ZABEZPEČENIE

Predaj a montáž zabezpečovacej techniky, kamerové systémy.

>> MOBILY

Predaj mobilných telefónov na predajni alebo v eShope. Servis mobilných telefónov, príslušenstvo k mobilom (puzdrá, sklá, pam. karty)

 

 

>> INTERNET

Sme autorizovaný predajca internetu spoločnosti Swan, Yellownet a Radiolan

>> SOFTWARE

Predaj a servis vlastného software pre predajne a reštaurácie, Jednoduché účtovníctvo. Tvorba www stránok. Predaj software iných výrobcov (Antiviry, Operačné systémy,kancelársky SW)

 

>> ANTIVIRUS

Sme autorizovaný predajca Bitdefender antivirus riešení. Pridajte sa k miliónom užívateľov po celom svete.

Táto stránka používa cookies. Pokračovaním v používaní tejto stránky alebo kliknutím na tlačidlo Súhlasím súhlasíte s používaním súborov cookie.
Súhlasím