Hurbanova 2564/14A 0949219794 smsoft@smsoft.sk Pon - Pia : 08:30 - 16:30

Spoločné vlastnosti produktov  HikVision

Client software iVMS4200

Absolútna kompatibilita produktov HikVision sa prejavuje pri práci s klientským software iVMS4200. Pomocou tohto nástroja môžete monitorovať, nastavovať, programovať a koordinovať prácu všetkých zariadení a môžete vytvoriť aj operačné alebo servisné pracovisko pre váš video systém.  iVMS 4200 alebo profi verziu iVMS5200 môžete použiť aj ako Video Pult Centrálnej Ochrany pre pracovisko mestskej polície alebo bezpečnostnej služby.

Video kompresia H.265+

HikVision používa vlastnú unikátnu video kompresiu H.265+, ktorá v porovnaní s kompresiou H.264 má pri rovnakej kvalite obrazu 17% dát a je teda niekoľkonásobne rýchlejšia aj pri prenose obrazu v sieťach.

Jeden systém stovky zariadení

Vďaka jednotnej stavbe zariadení HikVision spolupracujú všetky zariadenia pod jedným systémom a vy môžete bez problémov kombinovať analógové, HD-TVI  aj IP systémy medzi sebou, pričom nastavovanie všetkých (niekoľko 100) zariadení je takmer totožné - naučíte sa jedno - ovládate všetky

>> POČÍTAČE

Predaj a servis kancelárskej a výpočtovej techniky v našej predajni alebo v našom eShope. Príslušenstvo k počítačom a spotrebný materiál. Montáž a údržba počítačových sietí.

 

 

>> SATELITY

Predaj a montáž satelitnej techniky, predaj produktov Skylink, DIGI Slovakia, Antik.

>> POKLADNICE


Predaj a servis registračných pokladníc a tlačiarní. Software pre predajne a reštaurácie SMsklad s výstupom na fiškálnu tlačiareň

 

 

>> ZABEZPEČENIE

Predaj a montáž zabezpečovacej techniky, kamerové systémy.

>> MOBILY

Predaj mobilných telefónov na predajni alebo v eShope. Servis mobilných telefónov, príslušenstvo k mobilom (puzdrá, sklá, pam. karty)

 

 

>> INTERNET

Sme autorizovaný predajca internetu spoločnosti Swan, Yellownet a Radiolan

>> SOFTWARE

Predaj a servis vlastného software pre predajne a reštaurácie, Jednoduché účtovníctvo. Tvorba www stránok. Predaj software iných výrobcov (Antiviry, Operačné systémy,kancelársky SW)

 

>> ANTIVIRUS

Sme autorizovaný predajca Bitdefender antivirus riešení. Pridajte sa k miliónom užívateľov po celom svete.

Táto stránka používa cookies. Pokračovaním v používaní tejto stránky alebo kliknutím na tlačidlo Súhlasím súhlasíte s používaním súborov cookie.
Súhlasím